Cheap Car Hire HAKKIMIZDA

Tarihçemiz

Filomuzda bulunan araçlar Full bakımlı ve Rent a car kaskolu olması ile siz değerli müşterilerimize en iyisini sunmak için hazırladık her daim. Her bütçeye , her aileye ve her koşula uygun en yeni araçlar ve sınırsız memnuniyet hizmetimiz ile kiralama avantajlarını siz değerli müşterilerimize sunmayı borç biliriz. Kurumsal şirketlerin veya bireysel müşterilerimizin araç ihtiyaçlarını sorunsuz karşılayan firmamız, her sınıf araç hizmeti ile bunca yıl siz değerli müşterimlerimizin takdirini almaktan onur duyduk. Firmamızın adı altında çalışanlarımızın aldıkları memnuniyet tebrikleri her zaman bizi ileriye taşımıştır. Firmamız başta İzmir olmak üzere ; hizmet vermiş oldugumuz her il-ilçe de müşteri memnuniyeti ve sınırsız hizmet sağlamayı kendine amaç edinmiştir. Bizlerle oldugunuz için teşekkürler…

Misyonumuz

Müşterilerinin memnuniyetini daima ön planda tutan ,kısa ve uzun süreli araç ihtiyaçlarını Güney Anadolu , Güneydoğu Anadolu , İç Anadolu , İzmir ve çevre il-ilçeleri genelinde karşılayan firmamız, sınırsız ve yenilenen araçlar ile güvenilir kurumsal bir hizmet şirketidir.

% 100 Müşteri Memnuniyeti

Her yıl yenilenen araç markalarından oluşan filomuz, bireysel , kurumsal kiralama ve yurt dışından gelen gurbetçilerimiz için profesyonel kadrosuyla en uygun fiyatla araç kiralama hizmeti sunar. Araçlarımız 0 – 2 yaş civarında olup kiraladığınız yere teslim veya bulunduğunuz yere teslim gibi değişik alternatifleri de size sunmaktadır. Her yıl yenilenen birçok araç çeşidiyle sizlere en iyi ve en sorunsuz hizmeti vermek için çalışmaktayız. Referanslarımızın ve araç sayımızın her geçen gün artması firmamızın oto kiralama sektöründeki kalitesini en iyi şekilde göstermektedir.
Değişken Fiyatlar Yok
Farklı Lokasyon Çeşitliliği
Son Model Araçlar
Full Kaskolu Araçlar
12003
Mutlu Müşteriler
342
Filomuza Bağlı Araçlar
1211100
Toplam Kilometre
40250
Telefon Desteği
CONTACT

ŞİMDİ İLETİŞİME GEÇ